Forum Sojuszu M.A.G.

Legia Cudzoziemska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-12-18 10:22:08

Reebot

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 153
Punktów :   

Kwiatki z sesji RPG

Jesli ktos lubi rpg to zachecam to przeczytania :] Tu sa wybrane teksty z sesji RPG mozan boki zrywac <lol>


Kfiatki z forum Tawerny RPG
Drużyna z oddziałem Krasnoludów zeszła do kopalni. Szli dość długo tunelami, aż w końcu trafili do dość dużego pomieszczenia z kanionem [kanionem?! w kopalni?! - dop. FLK]. W środku komnaty był licz. Drużyna szła za krasnoludami, które stanęły u wylotu tunelu blokując drużynę z tyłu. Mag chciał się przedostać do przodu. Po nieudanej próbie koleżanka krzyknęła:

- Jesteś magiem, przeleć ich. (postać miała czar lotu)


--------------------------------------------------------------------------------

Neuroshima

W podręcznikowej przygodzie istniał taki BN jak koń trojański. Oto opis MG dotyczący sytuacji z ów delikwentem:

- Więc ochroniarze wyjmują swój sprzęt i walą konia.



--------------------------------------------------------------------------------

Gra z początkującym graczem w D&D

G1: Jak się nazywasz krasnoludzie?

MG: (wymienia po kolei wszystkie imiona z podręcznika, gracz lekko zmieszany)

G1: A z jakiego jesteś klanu?

MG: (patrzy, nie została mu żadna nazwa w podręczniku, musi coś wymyślić) Hmmm...

G2: Klan na drzewie BUHAHA!!


--------------------------------------------------------------------------------

DnD (znów)

Półork: Sprawdzam czy lina wytrzyma mój ciężar

MG: Wytrzyma.

Półork: Zaczynam schodzić.

MG: Co robicie?(do reszty graczy)

Łotrzyk: przecinam linę...


--------------------------------------------------------------------------------

No więc sytuacja krytyczna: w karczmie wybuchła bójka i mały krasnolud ma być pochwycony przez straż miejską

MG: (do krasnoluda) widzisz jak za oknem do karczmy podbiegają strażnicy

G1(krasnolud): Wyrywam trzonek od miotły podnoszę w górę i udaje miotłę....

Udało mu się zwieść strażników...


--------------------------------------------------------------------------------

Drowy złapały drużynę w ciemnym lochu, nikt nie widzi w ciemnościach.

MG: Co robicie?

G: Pytam jak możemy stąd uciec?


--------------------------------------------------------------------------------

Earthdown

MG: Wchodzisz do karczmy... (krótki opis)

Gracz: Siadam w najciemniejszym kącie.

MG: OK, wolne. Aragorna dziś nie ma.


--------------------------------------------------------------------------------

Drużyna walczy z minotaurem, Gracz leży pod ścianą wykrwawiając się na śmierć

MG: Co robisz?

G: Modle się do mojego bóstwa: "O Wielki MG, użycz mi swojej łaski i uzdrów mnie"

MG: twój Bóg, Wielki MG nie odpowiada...

G: Modle się dalej: "O, Wielki MG, ty cholerny sku***synu"

MG: Twój łaskawy bóg zsyła na ciebie piorun skracając twe męki


--------------------------------------------------------------------------------

Gracze musieli wejść do knajpy dla szlachciców, więc postanowili kupić szlacheckie ubrania. Wchodzą do sklepu i mówią:

- Masz może jakieś tanie szlacheckie stroje?


--------------------------------------------------------------------------------

Neuroshima:

MG: Znalazłeś czaszkę, idealnie nadaje się na hełm.

G1: Biorę, mogę zapisać ją w ekwipunku jako czaszkę trolla?

MG: Nie, możesz jako czaszkę krasnoluda.

G1: Zapisuje czaszkę trolla.

[Później]

G1: Zakładam czaszkę trolla, biorę do rąk noże do masła.

MG: To nie noże do masła, to profesjonalna broń.

G1: Napadam na ćpunów krzycząc "Zemsta Trolla"!

MG: Zabiłeś wszystkich. Znalazłeś 14 działek Tornado.

G1: Wbiegam do sklepu z bronią, zabijam wszystkich krzycząc "zemsta trolla"!

MG: Znalazłeś 9 rakiet.

G1: Wybiegam na zewnątrz, strzelając we wszystko rakietami i krzycząc "Zemsta Trolla"!

MG: Dobra, całe miasto wybuchło


--------------------------------------------------------------------------------

DiDi

MG: Niedaleko jest tawerna (...), a do ciebie właśnie zaczął się łasic kotek. Czyż to nie słodkie?

G2: Kopię kota w d***.

MG (wkurzony): Słyszycie hałas i przed wami pojawia się Tarrasque.

Tarrasque: Ej ty k**** zostaw tego kota!

Po paru chwilach skończyliśmy w podniebieniu stwora, ale na tym nie koniec, G1 jest wciąż nieustraszony i pełny zapału(nie bardzo słuchał MG).

G1: Dobra, chwytam się... eee... tego... nooo... (...) no tego na podniebieniu, tego dzyndzelka! I tne sqrwsyna od środka, Seth podaj mi swój miecz, mój wpadł do żołądka bestii!

G2: Ja też...


--------------------------------------------------------------------------------

Realia Star Wars

Drużyna leci spokojnie do innej części galaktyki, kiedy to tuż przed uruchomieniem hipernapędu spotykają statki Imperium....

MG: Panu kapitanowi zapikalo nad głową (lampka ostrzegawcza)

Gracz2: Pika, pika?


--------------------------------------------------------------------------------

Drużyna ma ubić smoka i przynieść jego parę uszu. Smoka wysadzili w powietrze, a potem zanleźli tylko lewe ucho.

G1 (mag): To ja rzucam czar Duplikacji

Piękny rzut, podwojone w najmniejszych szczegółach... Idą z uszami do zleceniodawcy.

Zleceniodawca: Ale czemu to są tylko lewe uszy?

(konsternacja...)

G2: Bo to był strasznie lewy smok...


--------------------------------------------------------------------------------

NS

Gracze jadą przez pustynię na dwóch motorach. Pierwszym kieruje G1, za nim siedzi G2, drugim kieruje G3, a za nim siedzi G4.

MG: Jedziecie szosą, czujecie wiatr we włosach, G2 nie czuje bo ma kask.

G2: Czuje! Bo mam rozpięty rozporek...

G1 (Siedzący przed nim na motorze): NIE MASZ!!

Postój na stacji.

MG do G1: Indianin nie zwraca na Ciebie uwagi.

G1: Ale ja zwracam uwagę na indianina.

MG: On na ciebie nie zwraca, podryw ci się nie udał.

G3: Pedał.

G2: I TY PRZEDE MNĄ SIEDZISZ ?

G1: Ty za mną siedzisz z rozpiętym rozporkiem pedale!


--------------------------------------------------------------------------------

Earthdown

MG: wybierzcie rasy i profesje swoich bohaterów

G1: Człowiek, Fechtmistrz

G2 (niezbyt inteligentny): Elf....yyyy.. k***a...

MG: fajna profesja.


--------------------------------------------------------------------------------

Monastyr

Gracze napotykają deviria. Nikomu nawet nie przyszło na myśl żeby uciekać, G1 nie ma połowy głowy i jednej ręki, G2 powoli się odsuwa.

G2 (przegląda ekwipunek, po chwili namysłu): Nie zaszkodzi spróbować, karmię kiełbasą! Nio, kto jeśt moim demonkiem, no kto?

Nie muszę chyba dodawać, że chwilę później robili sobie postacie.


--------------------------------------------------------------------------------

Warhemmer

G1: To ja skaczę nad tą dziurą i w powietrzu odbijam ten koktajl mołotowa!

G2: ...a potem robię potrójne salto w tył i ląduje na jednej ręce!


--------------------------------------------------------------------------------

Znowu Neuroshima

Wojownik zdobył katanę na trupie kolegi. Po chwili ogłosił: Oto nazywam ten miecz "Wacek"! I od tej chwili zaczęła się seria nieco dwuznacznych deklaracji:

- Macham Wackiem!

- Wyjmuję Wacka!

- Przebijam go Wackiem!

- Chowam Wacka do pochwy!


--------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze raz NS

G4, który jest zapalonym mechanikiem, siedział przez miesiąc w ruinach pewnego miasta i tworzył pancerz wspomagany... niby nic takiego, ale pod koniec zostało mu leków na 2 dni (a do najbliższego miasta były 2 tygodnie drogi) a poza tym, dopiero później zorientował się że nie zamontował w swojej maszynce zasilania...


--------------------------------------------------------------------------------

I na koniec

Poznawanie się postaci

G1: A kim ty jesteś?

G2 (hiena cmentarna): Ja? Eee... ( i tu wymyśla jakąś historyjkę, żeby nie wyszło, żę okrada umarłych)

G3 (beztrosko): A ja jestem ZŁODZIEJEM!


--------------------------------------------------------------------------------

I to by było na tyle.

Kfiatki pochodzą z Forum Tawerny RPG, a ich autorami są: Khazar, Seth, BLACKSouL Zaknafein, PrQ, delur, Solarius Scorch, Nyano, Jelcyn, impostor, BearClaw, Carrabin, Destynka, Rybindil, Alrikus oraz Wilczy Głód, których serdecznie pozdrawiam :]

Offline

 

#2 2006-12-18 14:33:33

Paulo

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 184
Punktów :   

Re: Kwiatki z sesji RPG

Offline

 

#3 2006-12-18 16:53:15

asterix_ns

Member

Skąd: Limerick, Irlandia
Zarejestrowany: 2006-10-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Kwiatki z sesji RPG

z niektorych to jest niezla polewka brawo reebot

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naznaczony.pun.pl www.flormp3.pun.pl www.skuterfans.pun.pl www.espada.pun.pl www.harab-serapel.pun.pl