Forum Sojuszu M.A.G.

Legia Cudzoziemska


#1 2007-04-07 20:45:34

Weronika

Kolo

Zarejestrowany: 2006-12-12
Posty: 38
Punktów :   

floty

Niewiem jak wysłać zintegrowane floty. wiem że do jendnej floty może dołączyć kilku graczy lub w ramach jednego zawodnika wysłać flote i dołączyć do niej np. z innej pranety statki, niestety nie udało mi się tego zrobić. Była bym widzięczna za podpowiedz.

Offline

 

#2 2007-04-08 19:51:15

Paulo

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 184
Punktów :   

Re: floty

No spoko. To tak: jak wyślesz już np. 10 dużych transporterów na jakiegoś gościa z misją atakuj to jak później klikniesz na 'flota' to tam masz obcje przy tym: "zawróć" i "związek". No i klikasz 'związek'. I tam pźniej jeżeli chcesz lecieć z kimś to wpisujesz jego Nick. No i oczywicie możesz wpisac swój Nick tam
I później jak dasz z jakiejś planetki powiedzmy 20 dużych transporterów i chcesz je gdzieś wysłać to tam pod pomocnymi linkami powinien być ten 'związek'. I na niego klikasz. A później nie zaznaczasz ani atakuj, ani transportuj tylko "atak związku'! I to się tam musi pojawić. Bo jak tego tam nie ma to jest błąd w grze (co się często zdarza) I trzeba próbować do skutku.

Mam nadzieję że pomogłem.A jak nie to pisz jeszcze gdzie masz problem ;] chętnie odpowiem,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hussarians.pun.pl www.somethingaboutdance.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.ninjasshinobi.pun.pl www.yitian2.pun.pl