Forum Sojuszu M.A.G.

Legia Cudzoziemska


#1 2006-11-29 20:51:27

Paulo

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 184
Punktów :   

Kurde, co za mendy!!!

Wiecie po co niektórzy się tak rejestrują na forum?  Właśnie mi napisał jeden koleś //
że albo się rejestrują albo tylko wchodzą bez logowania żeby zobaczyć sobie nasze nick'i i wiedzieć kto z nas jest jaki w ogame // albo żeby znać nasze numery gg. bo niektórzy zawsze jak siedzą na necie to włączają automatycznie gg.
No i wiedzą kiedy nie atakować gościa a jak tylko zniknie z gg to robią na niego nalot ////////
Chamstwo! wieć dlatego ja już osobiście skasowałem swój numer z profilu co był wyświetlany pod avatarem bo wiem że jeden koleś już na pewno go skopiował //
No więc wam radze podobnie zrobić.

Offline

 

#2 2006-11-30 22:13:37

Reebot

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 153
Punktów :   

Re: Kurde, co za mendy!!!

to niezle cie pojebalo paulo ze napisalen nr gg w swoich danych personalnych <lol2> a myslisz ze po co jest zakladka "kontakty" zeby nikt niepowolany niewiedzial jaki masz nr gg(czy innego komunikatora) bo tylko czlonkowie forum widza te tematy niezly polew paulo naprawde dales mi niezly zaszczyk smiechu ale coz czlowiek sie uczy na bledach :]

Offline

 

#3 2006-12-01 18:14:14

Paulo

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 184
Punktów :   

Re: Kurde, co za mendy!!!

Ej, weź mnie już nie wnerwiaj! Ja tak jakoś mam że podaje swój gg na forach // ale chyba muszę to już zmienić.
No ale teraz taka uwaga że inni też tak robią

Offline

 

#4 2006-12-01 18:25:26

Paulo

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 184
Punktów :   

Re: Kurde, co za mendy!!!

No i jeszcze taka uwaga.. ;p nie tylko ja podałem na tym forum swoje gg.  Wpisał to też Dziedzic Pruski, asterix_ns i silny. no, mimo to że jesteście raczej zawsze niedostępni to i tak ustawiłem już żeby nie pokazywał tych numerów. yo tak w ramach bezpieczeństwa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo89.pun.pl www.tvnmajka.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.renegaci.pun.pl